POLSKI ODDZIAŁ JEDNEGO Z NAJWIĘKSZYCH PRODUCENTÓW AGREGATÓW PRĄDOTWÓRCZYCH NA ŚWIECIE POSZUKUJE OSOBY NA STANOWISKO: / Oferta z dnia: 14/03/2013

Oferowana praca

Stanowisko: PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – JĘZYK CZESKI
SPRZEDAŻ AGREGATÓW PRĄDOTWÓRCZYCH
Miejsce pracy: Polska PołUdniowa, Czechy, SłOwacja / śląskie / Polska

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:

  • realizację planów sprzedażowych na podległym terenie,

  • rozbudowę sieci sprzedaży na podległym terenie,

  • dbanie o dobre relacje i utrzymywanie kontaktów z klientami już współpracującymi z firmą,

  • doradztwo techniczne w zakresie oferowanego sprzętu,

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka czeskiego w mowie i piśmie,

  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży agregatów prądotwórczych, systemów podtrzymania energii, kompresorów lub profesjonalnych maszyn i narzędzi budowlanych,

  • wykształcenie min. średnie techniczne,

  • umiejętności prowadzenia rozmów handlowych,

  • dobrą prezencję i wysoką kulturę osobistą,

  • łatwość nawiązywania kontaktów,

  • zdecydowanie do działania i silna orientacja na cel,

  • wysoka motywacja i sumienność,

  • umiejętność budowania długotrwałych relacji,

  • dynamizm i zaangażowanie,

  • samodzielność, umiejętność organizacji pracy własnej,

  • prawo jazdy kat. B,

  • dyspozycyjność,

  • znajomość oprogramowania funkcjonującego w środowisku Windows (Word, Excel)

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • dużą samodzielność,

  • atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie,

  • umowę o pracę

Prosimy o przesłanie nam swojego CV oraz krótkiego listu motywacyjnego na nasz adres e-mail:

polska@pramac.com

Nie udzielamy informacji telefonicznych.

Zastrzegamy, że oferta współpracy zostanie przedstawiona tylko wybranym kandydatom. W temacie e-maila prosimy o dopisanie: PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY CZECHY

Forma kontaktu

strona www:

adres e-mail: polska@pramac.com

telefon:

POLSKI ODDZIAŁ JEDNEGO Z NAJWIĘKSZYCH PRODUCENTÓW AGREGATÓW PRĄDOTWÓRCZYCH NA ŚWIECIE POSZUKUJE OSOBY NA STANOWISKO:

Zobacz pełną ofertę: http://przedstawiciele.pl/oferty/1/51094/