Wybierz państwo

Dodaj ofertę pracy

Jeżeli posiadasz konto w naszym serwisie - zaloguj się!
Dzięki naszej bazie możesz szybko i łatwo dodać ofertę pracy. To najlepszy sposób na znalezienie wykwalifikowanej kadry pracowniczej. Korzyści wynikające z dodania oferty do naszej bazy:

natychmiastowa publikacja oferty,
ogromna skuteczność,
możliwośc pełnego zarządzania ofertą,
reklama Twojej firmy

Dane do ogłoszenia

* - pole jest wymagane

* Stanowisko / tytuł:
Nr referencyjny:
Okres ważności
Miasto:
Województwo:
Państwo:
* Branża:
* Opis stanowiska:
(postaraj się opisać obowiązki jakie będzie wykonywać przyszły pracownik)
* Wymagania:
(wymień kwalifikacje, umiejętności, wykształcenie jakie musi posiadać przyszły pracownik)
* Oferujemy:
(wypisz inne informacje na temat oferowanej pracy, np. wysokość wynagroszenia, premie itp.)
* Forma kontaktu:
(informacje na temat kontaktu kandydatów z firmą)
* Informacje o firmie:
(wypisz więcej informacji na temat firmy, np. krótka historia, zdobyte nagrody, zakres działalności)
Logo firmy:
(logo powinno być w formacie JPG, GIF lub PNG; szerokość jeżeli jest większa od 450 pikseli zostanie przeskalowana; logo zostanie wgrane jeżeli został wybrany abonament umożliwiający umieszczenia loga w ofercie)
Ukryj dane firmy:
(dane firmy poza jej nazwą nie będą ujawniane w ofercie, wybierając tą opcję upewnij się czy dane, które podałeś w polu "forma kontaktu" wystarczą do skontaktowania się z firmą przez kandydatów)

Dane firmy

Poniżej wprowadzone dane będą potrzebne do utworzenia specjalnego konta w naszym serwisie. Dzięki niemu Twoje dane zostaną zapamiętane i nie będzie konieczności ponownego ich wprowadzania.
Na Twoją skrzynkę e-mail wyślemy hasło, dzięki któremu będziesz mógł edytować i aktualizować oferty.

* Adres e-mail:
(musisz podać prawidłowy adres e-mail. Na podany adres e-mail zostaną wysłane dane dostępowe do konta zarządzania Twoimi ofertami.)
* Nazwa firmy:
* Osoba kontaktowa:
(imię i nazwisko)
* Ulica:
* Miasto:
* Kod pocztowy:
Państwo:
* Telefon:
* NIP:
Strona WWW:

* Akceptuję regulamin serwisu
(akceptacja regulaminu jest wymagana; na podstawie regulaminu ustalane są zasady korzystania z serwisu)