Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. / Oferta z dnia: 16/10/2020

Oferowana praca

Stanowisko: Referent ds. Inwestycji
Miejsce pracy: ŁUkóW / lubelskie / Polska

Opis stanowiska

OBOWIĄZKI:

  • nadzór nad prowadzonymi pracami remontowanymi i ich odbiór;

  • współudział przy realizacji planu inwestycyjnego, planowanych remontów, przeglądów;

  • pomoc przy wyborze firm wykonujących planowaną inwestycję/ prace remontowe;

  • pozyskiwanie i archiwizowanie dokumentacji od Podwykonawców;

  • kontrola dokumentów od kontrahentów i monitoring ich przepływu;

  • weryfikacja i sporządzanie kosztorysów inwestorskich;

  • szeroka analiza i dbałość o niskie koszty przeprowadzanych remontów;

  • prowadzenie negocjacji z kontrahentami;

  • podtrzymywanie relacji z kontrahentami na wszystkich etapach procesu inwestycyjnego.

Wymagania

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane po kierunku: budownictwo, mechanika lub pokrewne);

  • znajomość zagadnień budowlanych, technicznych, technologicznych;

  • swobodne poruszanie się w zagadnieniach prawa dotyczących procesu inwestycji;

  • zdolność czytania dokumentacji technicznej;

  • prawo jazdy kat. B;

  • umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu, bardzo dobra organizacja pracy;

  • dyspozycyjność, odpowiedzialność, zdyscyplinowanie.

DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata;

  • znajomość programów kosztorysowych (Norma PRO), projektowych (AutoCAD);

  • doświadczenie w kierowaniu zespołem.

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • solidne wynagrodzenie, zależne od posiadanych umiejętności;

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie będącej liderem w swojej branży;

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń;

  • wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy;

  • wsparcie ze strony doświadczonych pracowników i przełożonych;

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych;

  • przyjazną atmosferę pracy;

  • ok. 850 m do stacji PKP, możliwość dojazdów spoza Łukowa;

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Dane firmowe

Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A.