Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych Rzeszów Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 19/11/2013

Stanowisko: Młodszy Specjalista ds. Przygotowania Inwestycji
Miejsce pracy: podkarpackie / Polska

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • pozyskiwanie prawa do dysponowania nieruchomością na cele budowlane,

  • ustanawianie służebności przesyłu,

  • analizę stanów prawnych poszczególnych działek pod budowę linii lub stacji elektroenergetycznej,

  • bieżące raportowanie postępu prac.

Wymagania

Praca w delegacji na terenie całego kraju.

Od kandydata oczekujemy:

  • wykształcenia minimum średniego,

  • umiejętności negocjacyjnych,

  • odpowiedzialności i rzetelności,

  • wysokiej kultury osobistej,

  • prawa jazdy Kat. B,

  • sprawnej obsługi pakietu MS Office,

  • doświadczenie w sprzedaży w branży nieruchomości lub jako przedstawiciel handlowy będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju w strukturach firmy,

  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń poprzez uczestnictwo w interesujących projektach,

  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, samochód do celów służbowych).

Dane firmowe

Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych Rzeszów Sp. z o.o.