Zakład Robót Inżynieryjno-Budowlanych "ZRIB" Zygmunt Seweryn / Oferta z dnia: 20/05/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Budowy / Kierownik Robót Sanitarnych
Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice / śląskie / Polska

Opis stanowiska

  • Kierowanie przebiegiem i jakością prac na obiekcie; kontrakcie;

  • Nadzór nad terminowością prac, aktualizacja harmonogramów;

  • Nadzór nad dokumentacja techniczną oraz jakościową prowadzonych robót;

  • Prowadzenie dokumentacji budowy, sporządzanie Świadectw Płatności; Utrzymywanie stałego kontaktu z inwestorem;

  • Współpraca z Kierownikami projektów, Kierownikami budów, Brygadzistami, Podwykonawcami;

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe budowlane lub studnia w kierunku związanym z branżą;

  • Mile widziane posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi w zakresie sieci i instalacji sanitarnych;

  • Mile widziane doświadczenie w realizacji inwestycji na stanowisku kierownika robót lub kierownika budowy;

  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu ludźmi, dotrzymywania terminów, jakości wykonywanych prac;

  • Mile widziane doświadczenie w realizacji kontaktów FIDIC;

  • Mobilność / inwestycje prowadzone są na terenie województwa śląskiego, małopolskiego;

  • Znajomość branży budowlanej w zakresie instalacji systemów instalacji sanitarnych;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Znajomość obsługi komputera;

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Możliwości podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego;

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia;

  • Samochód, telefon, komputer;

Zakład Robót Inżynieryjno-Budowlanych "ZRIB" Zygmunt Seweryn