Zakład Instalacji Sanitarnych i Robót Inżynieryjnych SANEL Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 17/12/2013

Oferowana praca

Stanowisko: operator koparki dwudrogowej
Miejsce pracy: 41-705 Ruda ŚLąSka / podlaskie / Polska

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
-obsługa koparki dwudrogowej
- prace porządkowe
- załadunek ciężarówek

Oferujemy:
-stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
-atrakcyjne wynagrodzenie
-rozwój zawodowy
-pracę w miłym zespole

Praca na terenie woj. nowosądeckiego, małopolskiego.

Wymagania

- uprawnienia na koparkę min. II kategorii
- uprawnienia na koparkę dwudrogową
- uprawnienia na koparko- ładowarkę
- doświadczenie zawodowe conajmniej 5-letnie

Zakład Instalacji Sanitarnych i Robót Inżynieryjnych SANEL Sp. z o.o.

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/operator-koparki-dwudrogowej/41-705-ruda-slaska/9446932