Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

XERVON Polska Sp.z o.o. / Oferta z dnia: 17/04/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik robót rusztowaniowych
Miejsce pracy: Hamburg, Dusseldorf, Koln, Dormagen, Stade / / Niemcy

Opis stanowiska

  • nadzór i prowadzenie robót w branży rusztowaniowej głównie w przemyśle energetycznym i chemicznym.

Wymagania

  • wiedza i kwalifikacje w zakresie prowadzenia robót rusztowaniowych

  • dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie

  • dyspozycyjność w związku z wyjazdem do pracy za granicę - Niemcy

W związku z tym koniecznie jest posiadanie dokumentów:

  • certyfikat SCC/VCA

  • udokumentowana wiedza techniczna

  • ubezpieczenie społeczne lub/i zdrowotne do uzyskania zaświadczenia A1 w ZUS-ie (tj. okres min. 30 dni przed wyjazdem)

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w Polsce z oddelegowaniem do pracy w Niemczech

  • atrakcyjną płacę

Dane firmowe

XERVON Polska Sp.z o.o.