Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

Wurth Polska Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 14/01/2020

Oferowana praca

Stanowisko: Key Account Manager
Miejsce pracy: Toruń / kujawsko-pomorskie / Polska

Opis stanowiska

Twoje zadania:

  • Budowanie i rozwijanie długotrwałych, partnerskich relacji z Klientami Kluczowymi – zakłady produkcyjne i przemysłowe

  • Analiza potrzeb klientów, dopasowywanie rozwiązań firmy do potrzeb klientów

  • Negocjacje warunków współpracy i umów handlowych

  • Realizacja budżetów sprzedaży we współpracy z zespołem

  • Przygotowanie raportów, kontrola kosztów i analiza cen

  • Przygotowywanie ofert i cenników dla klientów kluczowych

  • Poszukiwanie nowych i zyskownych rozwiązań

Wymagania

Twój profil:

  • Minimum 4-letnie doświadczenie na stanowisku handlowym w branży przemysłowej

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność współpracy z klientami o rozbudowanej strukturze operacyjnej

  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych oraz umiejętności budowania długotrwałych relacji z klientem

  • Silnie rozwinięte zdolności interpersonalne oraz nastawienie na realizację celu

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Prawa jazdy kat. B

Oferujemy

Gwarantujemy Ci:

  • Umowę o pracę w renomowanej firmie o międzynarodowym zasięgu

  • Szacunek do pracownika i efektywnej pracy

  • Przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki

  • Profesjonalne szkolenia sprzedażowe i techniczne

  • Narzędzia do pracy, samochód służbowy do użytku prywatnego

  • Pakiet benefitów (m.in. Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)

Dane firmowe

Wurth Polska Sp. z o.o.