← Wstecz | Drukuj

workconcept service GmbH / Oferta z dnia: 12/05/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Sterowanie dużymi urządzeniami
Miejsce pracy: Niemcy, Philippsthal, Drezno / zagranica / Polska

Opis stanowiska

Job ID: 1005

Dział(y): Logistyka i zarządzanie materiałami (zakupy, magazyn, transport towarów i osób)

Miejsce zatrudnienia: Drezno

Czas pracy : 40 - 40 godzin tygodniowo

Rodzaj(e) wymaganego personelu: Sukcesja, nowa nominacja

Układ zbiorowy pracy: BAP/DGB

Stawka wynagrodzenia: od 20,00 € do 24,50 € / h

Języki: Dobra znajomość języka niemieckiego jest obowiązkowa

Poszukujemy

niezawodnych kierowców sprzętu wielkogabarytowego z dobrą znajomością języka niemieckiego i predyspozycjami zdrowotnymi do stałej pracy pod ziemią w zakładzie Philippsthal

Zakwaterowanie jest bezpłatne dla pracowników spoza obszaru codziennych dojazdów do pracy! Ponadto pracownicy ci otrzymują dodatkowe koszty wyżywienia, 14,00 € w dniu przyjazdu/wyjazdu, a w pozostałych przypadkach 28,00 €.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie i obsługa dużego sprzętu i maszyn pod ziemią (np. maszyn rolniczych itp.)

  • Wykonywanie prac pod ziemią w obszarze wydobycia i w tylnych wyrobiskach kopalni.

  • Sprawdzanie sprzętu operacyjnego i roboczego pod kątem prawidłowego stanu, a także pojazdów i maszyn przed każdym uruchomieniem pod kątem bezpieczeństwa ruchu i eksploatacji.

  • Przestrzeganie przepisów, regulacji i instrukcji

Wymagania

  • Pomyślnie ukończone szkolenie zawodowe w zawodzie technicznym, najlepiej w sektorze górniczym, np. jako technolog górniczy (m/k/d), mechanik górniczy (m/k/d), operator sprzętu wielkogabarytowego (m/k/d) lub podobnym.

  • Bezpieczna znajomość procesów technicznych oraz obsługi maszyn i urządzeń roboczych

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego

Wymagania osobiste

  • Wymagana jest dobra znajomość procesów operacyjnych oraz umiejętność pracy w zespole, elastyczność, dokładność i sumienność.

  • Samodzielność i samodzielność w pracy oraz dbałość o bezpieczeństwo

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym i w nadgodzinach, w tym w weekendy i święta oraz zdolność do stałej pracy pod ziemią.

Korzyści

  • Bezpośrednie i osobiste wsparcie w firmie klienta z terminową wypłatą wynagrodzenia

  • Bezpieczny i stały dochód

  • Premia dla łowców nagród

  • Stała umowa o pracę

  • Dodatki i premie zgodnie z układem zbiorowym BAP

  • Świadczenia pozataryfowe zgodnie z ustaleniami

  • Bezpłatny sprzęt bezpieczeństwa pracy

  • Możliwość korzystania z samochodu służbowego

  • Możliwość korzystania z firmowej karty kredytowej z miesięcznym doładowaniem

  • Zwrot kosztów podróży zgodnie z ustaleniami

Zainteresowane osoby spełniające wymagania prosimy o przesłanie CV w języku lub niemieckim wraz z dokumentami potwierdzającymi kwalifikacje zawodowe za pomocą przycisku "aplikuj".

Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku od 08:00 do 17:00.

Dane firmowe

workconcept service GmbH

Zobacz pełną ofertę: https://www.infopraca.pl/praca/sterowanie-duzymi-urzadzeniami/niemcy-philippsthal-drezno/17855271