← Wstecz | Drukuj

WORK SERVICE S.A. / Oferta z dnia: 18/10/2013

Stanowisko: Konstruktor w branży produkcji stolarki okiennej
Miejsce pracy: GrabóWka K. BiałEgostoku / podlaskie / Polska

Opis stanowiska

Od kandydatów oczekujemy:
- wykształcenia technicznego (mechaniczne lub budowlane)
- co najmniej rocznego doświadczenia
- znajomość Autocad, rysunku technicznego, M.Office,
- znajomość programów do wyceny stolarki aluminiowej np. Alicad
- znajomość konstrukcji fasad i ogrodów zimowych

Wybranym kandydatom oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- 40h tygodniowo w godz. 8-16
- atrakcyjne wynagrodzenie
- rozbudowany system premiowy po roku pracy

Dane firmowe

WORK SERVICE S.A.

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/konstruktor-w-branzy-produkcji-stolarki-okiennej/grabowka-k-bialegostoku/9392492