← Wstecz | Drukuj

WORK SERVICE S.A. / Oferta z dnia: 18/10/2013

Oferowana praca

Stanowisko: ELEKTRYK-AUTOMATYK
Miejsce pracy: GorzóW Wlkp. / lubuskie / Polska

Opis stanowiska

W związku z projektem rekrutacyjnym realizowanym dla naszego Klienta Yetico S.A. - Producenta wysokiej jakości styropianu oraz urządzeń do produkcji styropianu, poszukujemy pracowników do Działu Utrzymania Ruchu na stanowisko:

ELEKTRYK-AUTOMATYK

Miejsce pracy : Gorzów Wielkopolski

Zadaniem osób zatrudnionych w Dziale Utrzymania Ruchu będzie zapewnienie ciągłości produkcji poprzez zapobieganie oraz usuwanie pojawiających się awarii maszyn produkcyjnych, urządzeń mechanicznych, elektronicznych i elektrycznych.
Zakres obowiązków:
• utrzymanie sprawności maszyn i urządzeń w firmie
• usuwanie problemów elektrycznych, elektronicznych i mechanicznych – zapewnienie ciągłości produkcji
• serwisowanie, przeglądy i konserwacja urządzeń
• współpraca z liderami poszczególnych działów

Oferujemy :
• interesującą, pełną wyzwań pracę w dużej, stabilnej i rozwijającej się firmie
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
• możliwość realizacji własnych pomysłów mających wpływ na poprawę funkcjonowania naszej organizacji

Wymagania

Wymagania:
• średnie wykształcenie kierunkowe
• praktyczna znajomość elektrotechniki
• kreatywność, samodzielność w realizacji powierzonych zadań oraz dobra organizacja pracy
• doświadczenie na podobnym stanowisku w utrzymaniu ruchu w zakładzie produkcyjnym
• posiadanie uprawnień elektrycznych SEP, min. 1KV
• umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną, czytania rysunków technicznych

Dane firmowe

WORK SERVICE S.A.

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/elektryk-automatyk/gorzow-wlkp/9231802