← Wstecz | Drukuj

Work Express Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 17/06/2013

Stanowisko: Murarz - czeladnik ze znajomością francuskiego/holenderskiego
Miejsce pracy: Belgia / zagranica / Polska

Opis stanowiska

Work Express Sp. z o.o., certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116 poszukuje kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy w Belgii na stanowisko murarza-czeladnika.

Planowany termin rozpoczęcia pracy: 03.04.2013 r.

Oferujemy:
- polską umowę o pracę na czas określony,
- składki od średniej krajowej,
- czas pracy 173 h/miesiąc (+ewentualne nadgodziny, w zależności od projektu),
- wynagrodzenie min 1700 euro netto , z zapewnionym zamieszkaniem,
- wsparcie koordynatora na miejscu.

Zakres obowiązków:
- szeroki zakres prac budowlanych, począwszy od prac budowlanych, po murowanie z cegieł, bloków betonowych, cementowanie, tynkowanie itp.
- stawianie fundamentów, posadzki, szalunki, betonowanie,
- murowanie zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz, wykonywanie betonowych sklepień, nakładanie elewacji.
- prace ciesielskie i zbrojarskie.

Wymagania

Wymagania:
- znajomość wszystkich faz procesu budowlanego,
- doświadczenie na stanowisku murarza,
- spostrzegawczość, inicjatywa,
- zdolności organizacyjne - umiejętność pokierowania grupą,
- znajomość języka francuskiego lub holenderskiego.

Dane firmowe

Work Express Sp. z o.o.

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/murarz-czeladnik-ze-znajomoscia-francuskiego-holenderskiego/belgia/8502742