← Wstecz | Drukuj

Work Express Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 07/05/2013

Stanowisko: Dekarz, izolacje dachów płaskich membranami PVC i TPO
Miejsce pracy: Belgia / zagranica / Polska

Opis stanowiska

Work Express działa od 2004 roku jako certyfikowana agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej obecnie dla naszego klienta w Belgii poszukujemy osób na stanowisko:

Dekarz z j. francuskim lub angielskim

Miejsce Pracy: BELGIA

Rozpoczęcie pracy: maj

Praca przy montażu izolacji : membran hydroizolacyjnych PVC i TPO

Praca w ekipach 5 osobowych.

* normy oczekiwane przez klienta : srednia wydajność to 75 m kw na dzień na osobe na płaskich dachach, oraz 100 m kw na dzień na osobe przy dachach płaskich typu STILDECK, bez zadnych skomplikowanych detali

Oferujemy :

- wynagrodzenie 1800 euro netto / 173 godziny pracy

- umowę o pracę

- składki od średniej krajowej

- zakwaterowanie zapewnione

- na miejscu koordynator

- samochód służbowy na miejscu i komórka dla szefa ekipy

Wymagania

UWAGA !

Możliwe że odbędą się testy praktyczne z obsługi zgrzewarek

- udokumentowane doświadczenie na stanowisku dekarz min. 3 lata

- czytanie planów technicznych

- doświadczenie pracy na materiałach

- doświadczenie na różnych typach dachów

- doświadczenie przy montażu izolacji : membran hydroizolacyjnych PVC i TPO

- doświadczenie w pracy na zgrzewarce samojezdnej do łączenia folii i membran z materiałów: TPO, EPDM, CSPE, ECB i PVC w technice bezogniowej.

- mile widziana umiejętność wykonywania więźby dachowej

- komunikatywna znajomość języka francuskiego lub angielskiego(weryfikacja)

- mile widziany własny samochód

- mile widziany dyplom czeladniczy

Dane firmowe

Work Express Sp. z o.o.

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/dekarz-izolacje-dachow-plaskich-membranami-pvc-i-tpo/belgia/8518512