Wojciech Baranowski ELEKTRO - SILVER / Oferta z dnia: 25/10/2016

Stanowisko: Inżynier Elektryk - kierownik budowy elektroenergetycznej
Miejsce pracy: ŁOmżA / podlaskie / Polska

Opis stanowiska

Poszukujemy INŻYNIERA ELEKTRYKA DO  kierownika budowy w branży elektroenergetycznej

DOPIERO SKOŃCZYŁEŚ STUDIA? WPROWADZIMY CIĘ?

MASZ JUŻ DOŚWIADCZENIE ?  DAMY CI WOLNA RĘKĘ W DZIAŁANIU !

  • Siedziba firmy mieści się w woj. podlaskim w Konarzycach obok Łomży

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiada za kierowanie i nadzorowanie budowy elektroenergetycznej

  • Możliwość zdobycia doświadczenia potrzebnego do uzyskania uprawnień budowlanych

  • Nadzorowanie oraz organizacja pracy

  • Sporządzanie harmonogramów prac

  • Bieżące prowadzenie dokumentacji budowy

Wymagania

  • DOŚWIADCZENIE NIE JEST KONIECZNE

  • Zdyscyplinowanie, dokładność,zaangażowanie, samodzielność

  • Komunikatywność

  • Prawo jazdy kat. B

  • Mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe

Oferujemy

  • Odpowiednią praktykę lub szkolenia

  • Atrakcyjne zarobki

  • Rozwój osobisty

  • Możliwość uzyskania uprawnień budowlanych

  • Narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop itp.

  • Elastyczne godziny pracy.

  • Umowa o pracę

  • Uczestnictwo w ciekawych projektach

Dane firmowe

Wojciech Baranowski ELEKTRO - SILVER