Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

Warszawska Spóldzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Chomiczówka / Oferta z dnia: 24/11/2022

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. budowlanych
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

  • Nadzór nad robotami budowlanymi związanych z remontami

  • Opracowanie dokumentów i specyfikacji do przetargów

  • Uczestnictwo w przetargach

  • Współpraca z kosztorysantem przy opracowaniu kosztorysów nakładczych i inwestorskich

  • Opracowanie  umów związanych z przetargami na drobne roboty budowlane

  • Nadzór nad robotami budowlanymi związanych z remontami klatek schodowych

  • Udział w komisjach technicznych

Wymagania

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne

  • Co najmniej 5-letni staż pracy na podobnym stanowisku

  • Uprawnienia budowlane

  • Biegła obsługa pakietu MS Office

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Dyspozycyjność

Oferujemy

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Dane firmowe

Warszawska Spóldzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Chomiczówka