← Wstecz | Drukuj

Warbud S.A. / Oferta z dnia: 28/08/2013

O firmie

Warbud S.A. jedna z największych firm generalnego wykonawstwa , obecna na rynku polskim od ponad 20 lat.

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Robót Elektrycznych
Nr ref.: KRB/LUBLIN/08/13
Miejsce pracy: KuróW / lubelskie / Polska
Branża: Projektowanie / Inżynieria

Opis stanowiska

Zatrudnione osoby będą odpowiedzialne za:

Proponowanie rozwiązań technicznych
Nadzór nad dokumentacją powykonawczą
Analiza dokumentacji projektowych realizowanego kontraktu
Zatwierdzanie przerobów
Nadzorowanie i kontrolowanie realizacji zadań
Koordynowanie robót branżowych
Nadzór nad usuwaniem wad i usterek

Wymagania

Wymagania:

Wykształcenie wyższe budowlane (instalacje elektryczne lub sanitarne)
3 lata doświadczenia w bezpośrednim wykonawstwie w zakresie robót branżowych
Znajomość programów: MS Office, Auto Cad
Uprawnienia budowlane wykonawcze - specjalności sanitarnej lub elektrycznej
Mile widziana znajomość języka angielskiego oraz programu Norma Pro

Oferujemy

Oferujemy:

stabilną pracę i możliwość rozwoju zawodowego
przyjazną atmosferę pracy
atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Forma kontaktu

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego na adres: rekrutacja.lublin@warbud.pl

W temacie wiadomości prosimy wpisać swoje imię, nazwisko i numer referencyjny.
W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Dane firmowe

Warbud S.A.
Al. Jerozolimskie 162A
02-342 Warszawa
Email: rekrutacja@warbud.pl