← Wstecz | Drukuj

wabis / Oferta z dnia: 02/02/2015

O firmie

Z.P.H.U WABIS
Producent akcesori dachowych
www.wa-bis.com.pl

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds Handlu Zagranicznego - Niemcy
Miejsce pracy: zagranica / Niemcy
Branża: Obsługa klienta / Sprzedaż / Marketing

Opis stanowiska

Firma produkcyjno - handlowa z Sędziszowa – WA-BiS o międzynarodowym zasięgu, działająca od 15 lat w branży budowlanej poszukuje osoby do pracy na stanowisku:
Specjalisty ds. Handlu Zagranicznego – na teren Niemcy, zamieszkałej w zachodniej Polsce. Praca związana z delegacjami zagranicznymi

Wymagania

Wykształcenie wyższe, ekonomiczne
Minimum pięcioletnie doświadczenie handlowe
Decyzyjność i samodzielność w powierzanych zadaniach
Umiejętność tworzenia, wdrażania i realizacji planów i sposobów sprzedaży
Umiejętność planowania pracy swojej i zespołu
Znajomość języka obcego –Angielski, niemiecki,
Dyspozycyjność
Prawo jazdy kat.B

Oferujemy

Zatrudnienie na podstawie umowy o prace w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
rozwój w Dziale Eksportu dynamicznie rozwijającej się firmy z kilkunastoletnimi doświadczeniami
Atrakcyjne warunki wynagrodzenia i premiowania
Możliwość samodzielnej, kreatywnej pracy
Pracę w miłej atmosferze z doświadczonym i sympatycznym zespołem
Możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach i projektach
Służbowy samochód

Forma kontaktu

Kontakt: 605432297
e-mail: praca@wa-bis.com.pl
 Aplikacje wraz z CV (z aktualnym zdjęciem) oraz numerem referencyjnym
prosimy przesyłać na adres praca@wa-bis.com.pl

Dane firmowe

wabis
Tarnawa
28-340 Sędziszów
Email: praca@wa-bis.com.pl