Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

W.P.I.P Sp. z o.o. Sp.K. / Oferta z dnia: 12/05/2021

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. Wycen - Kosztorysant
Miejsce pracy: Jasin / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

W pracy będziesz odpowiadać za:

  • sporządzanie kosztorysów ofertowych;

  • przygotowanie przedmiarów robót budowlanych;

  • przygotowywanie zapytań ofertowych i zbieranie ofert od podwykonawców;

  • analiza dokumentacji pod kątem rozwiązań zamiennych i równoważnych.

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (budownictwo);

  • min. 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku;

  • praktycznej znajomości pakietu MS Office, AutoCad;

  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej.

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub kontrakt B2B;

  • udział w ciekawych projektach gwarantujących rozwój zawodowy;

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji;

  • dobrą atmosferę i przyjazne środowisko pracy.

Dane firmowe

W.P.I.P Sp. z o.o. Sp.K.