← Wstecz | Drukuj

W&BS / Oferta z dnia: 03/06/2014

O firmie

W&BS Doradztwo Personalne jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz budownictwa infrastrukturalnego. Wspierając prestiżowe projekty techniczne oraz największe inwestycje w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Stanowisko: ELEKTRYK MONTER linii elektrycznych z prawem jazdy kat. C/E
Nr ref.: ELC/BE/14
Miejsce pracy: Belgia / zagranica / Belgia
Branża: Elektronika / Elektryka

Opis stanowiska

- Prowadzenie prac związanych z montażem słupów i linii niskiego, średniego i wysokiego napięcia (np. oświetlenie terenów sportowych, parkingów, oświetlenie dekoracyjne, publiczne),
- Praca na wysokości z wykorzystaniem podnośnika,
- Obsługa podnośnika i HDS (wyrywanie i montowanie nowych słupów),
- Montowanie poszczególnych elementów sieci,
- Wykonywanie instalacji na podstawie rysunków technicznych.

Wymagania

- Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku elektryka w podobnym zakresie prac,
- Prawo jazdy kategorii C+E,
- Doświadczenie w obsłudze podnośnika i systemu HDS,
- Wykształcenie techniczne lub zawodowe,
- Umiejętność czytania rysunku technicznego, schematów elektrycznych,
- Podstawowa znajomość języka obcego,
- Motywacja do pracy,
¬- Mile widziana umiejętność obsługi koparki.

Oferujemy

- Zatrudnienie na podstawie belgijskiej umowy o pracę,
- Atrakcyjne warunki pracy,
- Wieloletnie zatrudnienie,
- Zakwaterowanie,
- Pomoc osoby polskojęzycznej na miejscu,
- Firma zapewnia kurs języka niderlandzkiego.

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV na adres: technika@wbspraca.pl
W temacie maila prosimy wpisać numer referencyjny: ELC/BE/14

Dane firmowe

W&BS
Grochowa
30-731 Kraków
Email: lista@wbspraca.pl