← Wstecz | Drukuj

Victor Energy Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 18/04/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Pracownik Ogólnobudowlany konstrukcje stalowe
Miejsce pracy: / Szwecja

Opis stanowiska

  • praca w oddelegowaniu - SZWECJA,

  • montaż konstrukcji stalowych,

  • obsługa koparek kl. I lub III,

  • wykonywanie prac fundamentowych, żelbetowych i ziemnych,

  • współpraca z przełożonymi i członkami brygady w zakresie prowadzonych prac.

Wymagania

Wymagania

  • doświadczenie w pracach budowlanych przy robotach żelbetowych, (warunek konieczny), wykopach ziemnych, pracach ogólnobudowlanych,

  • mile widziane uprawnienia na koparko ładowarki i/lub ładowarki,(kl I lub III)

  • mile widziane doświadczenie w zamawianiu niezbędnych materiałów budowlanych,

  • dobra sprawność fizyczna i chęci do pracy, rzetelne wykonywanie obowiązków,

  • samodzielność, umiejętność pracy w zespole,

  • wysoka kultura pracy,

  • dbanie o bezpieczeństwo na budowie,

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez dużą ilość szkoleń oferowaną przez naszą organizację oraz poprzez wsparcie doświadczonych pracowników,

  • stabilną pracę w firmie elektroenergetycznej,

  • konkurencyjne wynagrodzenie, zwrot kosztów podróży służbowych o zakwaterowanie w delegacji

  • narzędzia potrzebne do wykonywania pracy na tym stanowisku.

Dane firmowe

Victor Energy Sp. z o.o.