← Wstecz | Drukuj

VENS sp. z o.o. / Oferta z dnia: 17/04/2024

Stanowisko: Koordynator Projektu branża mechaniczna / budowlana
Miejsce pracy: TarnóW / małopolskie / Polska

Opis stanowiska

  • Nadzór realizowanych robót zgodnie ze specyfikacją projektową, dokumentacją techniczną, normami i dobrymi praktykami

  • Udział w planowaniu i nadzór nad realizacją zadań inwestycyjnych

  • Opiniowanie rozwiązań i standardów wykonania w zakresie branży rurociągowej

  • Nadzór techniczno-inżynieryjny w zakresie branży rurociągowej

  • Nadzór nad rozruchami, eliminacją zgłoszonych usterek

  • Nadzór nad aktualizacją i jakością dokumentacji technicznej

  • Nadzór nad jakością prac wykonywanych przez firmy podwykonawcze

  • Udział w odbiorach protokolarnych

  • Raportowanie postępu prac do kierownika projektu

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane z zakresu mechaniki lub budownictwa

  • Mile widziane doświadczenie w wykonawstwie rurociągów w branży mechanicznej (piping)

  • 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

  • Umiejętność czytania oraz tworzenia rysunku technicznego

  • Znajomość norm ISO, ASME/ANSI, standardów API

  • Umiejętność obsługi oprogramowania branżowego

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy

  • Nowoczesne narzędzia pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów

  • Wewnętrzne programy rozwojowe

  • Kartę Medicover Sport

  • Elastyczny czas pracy

Aplikuj, jeżeli szukasz pracy, w której:

  • Docenią Twoje osiągnięcia i zrealizujesz ambicje zawodowe

  • Realnie dobrze zarobisz

  • Respektowany jest work-life balance

  • Panuje przyjazna atmosfera pracy

  • Zdobędziesz unikatowe doświadczenie

Dane firmowe

VENS sp. z o.o.