← Wstecz | Drukuj

Valento Jobs B.V. / Oferta z dnia: 26/01/2018

O firmie

Agencja pośrednictwa pracy Valento Jobs B.V. z siedzibą w Sittard jest zepołem zapewniającym zatrudnienie w sektorze budownictwa i logistyki.

Oferowana praca

Stanowisko: Zatrudnimy fachowców budowlanych
Miejsce pracy: zagranica / Holandia
Branża: Architektura

Opis stanowiska

Dla naszych klientów poszukujemy kandydatów na takie stanowiska jak:

- murarz, tynkarz, dekarz, glazurnik i wiele innych

Wymagania

- minimum 3 lata doświadczenia
- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
- własny samochód i narzędzia

Oferujemy

- umowę o pracę na holenderskich warunkach
- pracę na długi okres czasu w wymiarze 40h
tygodniowo z możliwością nadgodzin
- cotygodniową wypłatę na konto w wysokości 460-510€
- bezpłatne zakwaterowanie w jednoosobowym pokoju
- ubezpieczenie zdrowotne obowiązujące na terenie
całej Unii Europejskiej

Forma kontaktu

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:

radek@valentojobs.nl

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie:
"Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)".

Dane firmowe

Valento Jobs B.V.
Paardestraat
6131 HB Sittard
Email: radek@valentojobs.nl