← Wstecz | Drukuj

Valento Jobs B.V. / Oferta z dnia: 11/01/2018

O firmie

Valento Jobs B.V. jest działającym od 2016r. zespołem zapewniającym zatrudnienie na terenie Holandii i Belgii w sektorze budownictwa i logistyki.

Oferowana praca

Stanowisko: Glazurnik
Miejsce pracy: Sittard / zagranica / Holandia
Branża: Architektura

Opis stanowiska

Praca polega na przygotowaniu podłoża układaniu, płytek ścianach, podłogach, prace wykończeniowe, wypełnianie spoin

Wymagania

- minimum 3 lata doświadczenia w zawodzie
- prawo jazdy kat. B i własny samochód(warunek konieczny)
- dobra znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub niderlandzkiego (warunek konieczny)
- własne narzędzia (zarówno podręczne jak i elektryczne)
- mile widziane doświadczenie z pracą w Holandii

Oferujemy

- długofalową stałą pracę na terenie całej Holandii w wymiarze 40h tygodniowo
- cotygodniową wypłatę na konto po każdym przeproacowanym tygodniu
- minimum 460€ netto tygodniowo z możliwością zwiększania stawki
- zakwaterowanie z oddzielnym pokojem i internetem WiFi
- ubezpieczenie zdrowotne obowiązujące na terenie całej Unii Europejskiej
- regularne zjazdy do kraju
- w przypadku braku numeru BSN pomoc w uzyskaniu

Forma kontaktu

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:
radek@valentojobs.nl
W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie:

Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami).

Dane firmowe

Valento Jobs B.V.
Paardestraat
6131 HB Sittard
Email: radek@valentojobs.nl