← Wstecz | Drukuj

Urząd Pracy m.st. Warszawy / Oferta z dnia: 04/04/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Elektromonter
Miejsce pracy: Uniszowice / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Szczegóły oferty nr: StPr/13/2214 z dnia 2013-04-04

Dane dotyczące oferty

Stawka: 1800,00
Staż: 2 lata
Zmianowość: jedna zmiana
Rodzaj zat.: Umowa o pracę na czas określony

Dane dotyczące wymagań

Wymagania: Praca na terenie Warszawy. Wymagane wykształcenie średnie techniczne, kierunek/specjalność: elektryka, 2 lata doświadczenia oraz umiejętność wykonywania instalacji. Obowiązki: montaż urządzeń i sprzętu elektrycznego, montaż instalacji elektrycznych, prace rozruchowe i pomiarowe. Zgłoszenia telefoniczne lub mailowe sekretariat@pwmerpol.pll

Dane kontaktowe

Dane firmowe

Urząd Pracy m.st. Warszawy

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/elektromonter/uniszowice/8571222