UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego Consulting s.c. / Oferta z dnia: 22/08/2014

O firmie

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego poszukuje dla swojego Klienta, firmy z branży budowlano-wyburzeniowej o wieloletniej tradycji, odpowiedniego kandydata na stanowisko:Kierownik budowy

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik budowy
Nr ref.: KB/09
Miejsce pracy: Szczecin / zachodniopomorskie / Polska
Branża: Zarządzanie

Opis stanowiska

- Nadzór nad prawidłowym procesem realizacji budowy, robót rozbiórkowych i wyburzeniowych
- Sporządzanie i kontrola harmonogramu
- Prowadzenie kompleksowej dokumentacji budowy
- Nadzór nad jakością wykonanych prac
- Odbiór robót budowlanych
- Współpraca z podwykonawcami i zleceniodawcami
- Zarządzanie zespołem pracowników
- Raportowanie bezpośrednio do właściciela firmy

Wymagania

- Wykształcenie wyższe
- Min. 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu budów
- Uprawnienia budowlane
- Umiejętność zarządzania pracownikami
- Umiejętność podejmowania decyzji
- Znajomość j. angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem
- Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Firma oferuje stabilne warunki zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie oraz niezbędne narzędzia pracy.

Forma kontaktu

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. KB/09 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: rekrutacja@unikadr.pl Gwarantujemy poufność.