← Wstecz | Drukuj

UNIBEP S.A. / Oferta z dnia: 01/06/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. rozliczeń / Inżynier budowy
Miejsce pracy: Olsztyn / warmińsko-mazurskie / Polska

Opis stanowiska

Jaki będzie Twój zakres zadań?

  • Prowadzenie dokumentacji Budowy,

  • Analizę dokumentacji projektowej zgodnie z kosztorysem,

  • Rozliczenia materiałów budowlanych,

  • Analizę zużycia materiałów,

  • Przeprowadzenie weryfikacji Dostawców/ Podwykonawców,

  • Dokonywanie obmiaru wykonanych robót,

  • Obsługę programu finansowego Microsoft Dynamics AX,

  • Przygotowywanie dokumentacji do rozliczenia Inwestycji.

Wymagania

Oczekujemy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku - min. 1 rok,

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego, mile widziane budownictwo,

  • Umiejętności obsługi MS Office (MS Word, MS Excel), mile widziana umiejętność obsługi AutoCAD,

  • Analitycznego myślenia oraz dobrej organizacji pracy.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Rozwój w spółce notowanej na GPW,

  • Zapewniamy niezbędne narzędzia do pracy, w tym sprzęt,

  • Miejsce pracy: biura budów, realizowanych w Oddziale Infrastruktury,

  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych, tj. karty sportowe, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku, premie świąteczne.

Dane firmowe

UNIBEP S.A.