← Wstecz | Drukuj

UNIBEP S.A. / Oferta z dnia: 26/04/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik budowy
Miejsce pracy: Sochaczew / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Kierowanie budową, nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych robót pod kątem zgodności ze specyfikacją techniczną i dokumentacją projektową,

  • Organizowanie oraz koordynowanie budowy zgodnie z zatwierdzonym harmonogramem robót,

  • Kontrolowanie podwykonawców zgodnie z postanowieniami kontraktu, dokumentacją projektową, harmonogramem i przepisami BHP,

  • Prowadzenie dokumentacji budowy, nadzór nad przygotowaniem dokumentacji powykonawczej i odbiorowej,

  • Koordynowanie prac podwykonawców wszystkich branż i specjalności,

  • Ścisła współpracę z Kierownikiem Kontraktu.

Wymagania

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - budownictwo,

  • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń,

  • Minimum 5 - letnie doświadczenie zawodowe w pełnieniu samodzielnej funkcji Kierownika Budowy na kilku inwestycjach przemysłowych  o wartości min. 50 mln PLN każda,

  • Dobra umiejętność planowania, organizowania oraz kontroli pracy zespołu,

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Rozwój w spółce notowanej na GPW,

  • Zapewniamy niezbędne narzędzia do pracy, w tym sprzęt oraz auto służbowe,​

  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych, tj. dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku, paczki świąteczne, posiłki regeneracyjne.

Dane firmowe

UNIBEP S.A.