← Wstecz | Drukuj

Uni-Projekt / Oferta z dnia: 16/04/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Inzynier budowy
Miejsce pracy: Brzesko / małopolskie / Polska

Opis stanowiska

Zatrudnię na stanowisko kierownika budowy, kierownika robót, inżyniera budowy osobę z Brzeska lub okolic.

Poszukujemy pracownika w charakterze kierownika budowy, kierownika robót, inżyniera budowy w branży brukarskiej i drogowej.

Wymagane: min. 5 lat doświadczenia na stanowisku o podobnym charakterze, umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów, dyspozycyjność - praca na delegacji, znajomość procesów technologicznych, doświadczenie w planowaniu i koordynacji dostaw materiałów, doświadczenie w efektywnym zarządzaniu maszynami i sprzętem, doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników, komunikatywność, odpowiedzialność, sumienność, obsługa komputera i programów inżynierskich, prawo jazdy kat. B, mile widziane uprawnienia budowlane.

Oferujemy: Stabilność zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie, narzędzia pracy jak telefon, komputer, samochód, pracę w zgranym zespole, możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobywania licznych doświadczeń zawodowych.

Dane firmowe

Uni-Projekt

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/inzynier-budowy/brzesko/8549172