← Wstecz | Drukuj

UNI-FORM / Oferta z dnia: 24/05/2013

Stanowisko: Inżynier ogólnobudowlany w dziale kontroli jakości
Miejsce pracy: ŁóDź / łódzkie / Polska

Opis stanowiska

Samodzielne stanowisko pracy na budowach na terenie kraju.
Główne zadania:
1. Kontrola jakości usług świadczonych na budowach przez zespół inspektorów nadzoru.
2. Wdrażanie i egzekwowanie od inspektorów nadzoru standardów firmy.
3. Reprezentowanie firmy w kontaktach z Inwestorami i Wykonawcami w czynnościach związanych z wykonaniem budów.
4. Kontrola jakości prac i ich zgodności z projektem, przepisami prawa budowlanego, normami technicznymi oraz warunkami umowy z Generalnym Wykonawcą.
5. Kontrola realizacji harmonogramu robót.
6. Kontrola BHP na budowie.
7. Obowiązki zgodnie z ustawą Prawo Budowlane.
8. Raportowanie do Zarządu firmy.

Wymagania

1. uprawnienia budowlane bez ograniczeń
2. obsługa komputera
3. prawo jazdy B

Mile widziane
1. kosztorysowanie
2. znajomość programów CAD
3. OSOBY PROWADZĄCE WŁASNĄ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ

Dane firmowe

UNI-FORM

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/inzynier-ogolnobudowlany-w-dziale-kontroli-jakosci/lodz/8690122