UMK w Toruniu Collegium Medicum im.Ludwika Rydygiera / Oferta z dnia: 28/04/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista w Dziale Remontów i Inwestycji
Miejsce pracy: Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie / Polska

Opis stanowiska

specjalisty

w

Dziale Remontów i Inwestycji Collegium Medicum

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Wymagania

Główne obowiązki:

  • planowanie i rozliczanie robót budowlanych prowadzonych na obiektach,

  • sporządzanie przedmiarów robót, kosztorysów, STWIOR,

  • nadzór / pomoc w nadzorze wykonawstwa robót budowlanych z ramienia inwestora,

  • współpraca z uczestnikami procesu budowlanego innych branż,

  • kontrola terminowości oraz jakości prowadzonych robót,

  • nadzór nad sporządzaniem i przechowywaniem dokumentów budowy.

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie wyższe o kierunku budownictwo, elektrotechnika, inżynieria sanitarna lub pokrewne,

  • doświadczenie zawodowe w realizacji procesów budowlanych,

  • uprawnienia budowlane,

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),

  • skrupulatność, terminowość i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.

  • umiejętność dobrej organizacji pracy, w tym pracy zespołowej,

  • umiejętność działania pod presją czasu,

  • asertywność.

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w renomowanej Uczelni,

  • praca dająca możliwość równowagi między życiem zawodowym a prywatnym,

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. „trzynastka”,

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego i programu opieki medycznej,

  • możliwość skorzystania z pakietu świadczeń socjalnych, m.in.:

    • dofinansowania biletów na wydarzenia kulturalne i sportowe,

    • dofinansowania do karty Multisport,

    • dofinansowania opłat z tytułu uczęszczania dziecka do żłobka, przedszkola lub innych placówek wychowania przedszkolnego,

    • dofinansowania wypoczynku, w tym wypoczynku dzieci i młodzieży,

    • preferencyjnych pożyczek.

Dane firmowe

UMK w Toruniu Collegium Medicum im.Ludwika Rydygiera