← Wstecz | Drukuj

Trust Consulting HR / Oferta z dnia: 15/07/2014

O firmie

Trust Consulting HR jest agencją doradztwa personalnego świadczącą usługi w zakresie rekrutacji
specjalistów oraz menedżerów. Na rynku pracy działamy od 14 lat

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik budowy - projekt menedżer
Nr ref.: PME/05/2014
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska
Branża: Elektronika / Elektryka

Opis stanowiska

Aktualnie dla naszego partnera poszukujemy pracownika na stanowisko:

KIEROWNIK BUDOWY_PROJEKT MENEDŻER
Instalacje elektryczne/elektroenergetyczne
PME/05/2014
Miejsce pracy: województwo dolnośląskie

Zadaniem zatrudnionej osoby będzie kompleksowe zarządzanie powierzonymi robotami głównie na terenie województwa dolnośląskiego.

Pracodawca kieruje ofertę głównie do młodych inżynierów/kierowników budowy z uprawnieniami chcących dalej rozwijać się w wykonawstwie robót elektrycznych i elektroenergetycznych.

Wymagania

- Doświadczenie na budowie, również jako inżynier budowy, w wykonawstwie robót elektrycznych i elektroenergetycznych,

- Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń

Oferujemy

- samochód służbowy, laptop, komórka,
- ubezpieczenie grupowe
- atrakcyjne wynagrodzenie.

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji na adres: rekrutacja@trustconsulting.pl
Lub o kontakt telefoniczny pod numerem 692 438 153

Dane firmowe

Trust Consulting HR
Bolesława Prusa 1/12 A
60-820 Poznań
Email: rekrutacjs@trustconsulting.pl