← Wstecz | Drukuj

Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 28/08/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Magazynier /Pomocnik Mechanika
Miejsce pracy: RzeszóW / podkarpackie / Polska

Opis stanowiska

Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. należy do grupy Trenkwalder International AG, która jest jedną z wiodących agencji pracy tymczasowej w Europie z obrotem powyżej 1 miliarda euro i zatrudnieniem ponad 70 000 pracowników. Trenkwalder działa w 19 krajach Europy.

Dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier /Pomocnik Mechanika

Obowiązki:

- układanie na magazynie,

- wydawanie maszyn,

- pomoc przy podstawowym serwisie maszyn,

- utrzymywanie w czystości sprzętu oraz stanowiska pracy.

Wymagania:

- uprawnienia na wózki widłowe – mile widziane

- doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane,

- znajomość dokumentacji magazynowej,

- zaangażowanie i motywacja do pracy,

- komunikatywność, dyspozycyjność.

Oferujemy:

- pracę stabilnej firmie,

- zatrudnienie na umowę zlecenie,

- oferta dotyczy pracy tymczasowej,

- praca od poniedziałeku – piątku w godz. 8-16.

Miejsce pracy:

- Rzeszów, woj. podkarpackie

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami, jednocześnie informując, że aplikacje bez podanego numeru referencyjnego nie będą rozpatrywane.

Prosimy o dopisanie w CV:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie, archiwizowanie moich danych osobowych przez Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. w celu realizacji obecnego i przyszłego procesu rekrutacji i selekcji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”

Trenkwalder Benefit Sp. z o.o.

Agencja Pracy Tymczasowej (nr cert. 136)

ul. Jagiellońska 10, 35 - 025 Rzeszów

Telefon: 17/250 96 88 Mobile 785 988 033

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/magazynier-pomocnik-mechanika/rzeszow/9161192