← Wstecz | Drukuj

Trebbi Polska Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 23/04/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Koordynator/ Inżynier Budowy
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Pełnienie obowiązków inżyniera budowy- koordynatora prac na projektach aranżacji biur fit-out na których firma Trebbi Polska Sp. z o.o. świadczy usługi zarządzania projektem, koordynarcji i nadzoru

  • W dalszej perspektywie możliwa praca w zespołach działającym na projektach z branży budowlanej i nieruchomości prowadzonymi przez Trebbi Polska Sp. z o.o. i związanymi z budownictwem branży logistycznej, biurowej, handlowej i zamieszkania zbiorowego w zakresie wznoszenia obiektów przebudów, remontów, aranżacji, audytów technicznych Due Diligence, przygotowania inwestycji, monitoringu oraz szeroko pojętego doradztwa. Na tych projektach Trebbi Polska Sp. z o.o. świadczy usługi z zakresu zarządzania projektami budowlanymi, pełnienia funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego, audytora TDD, monitora inwestycji i zewnętrznego eksperta itp.

  • Wsparcie zespołu inspektorów nadzoru inwestorskiego

  • Wsparcie zespołu w administracji projektu

  • Pomoc w realizacji postępowań przetargowych, kontrola kosztów projektu

  • Pomoc w nadzorowaniu jakości i terminowości realizowanych robót

  • Wsparcie w przygotowywaniu raportów prowadzonych projektach, analizie harmonogramów oraz koordynacji międzybranżowej

  • Wsparcie w przygotowaniu raportów technical due-diligence

  • Współpraca z kierownikiem projektu oraz inwestorami

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne na poziomie przynajmniej inżyniera na kierunkach: budownictwo, instalacje sanitarne, instalacje elektryczne lub pokrewne.

  • Przynajmniej dwuletnie doświadczenie na projektach związanych z aranżacjami fit-out.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym pracę z dokumentacją w tym języku (uwzględniając pisanie raportów i maili)

  • Gotowość do krótkoterminowych (1-2dniowych) wyjazdów służbowych (gotowość do długoterminowych wyjazdów będzie dodatkowym atutem)

Oferujemy

Oferujemy:

  • Możliwość uzyskania praktyk do uprawnień budowlanych

  • Ciekawą pracę pełną wyzwań w międzynarodowej firmie realizującej duże projekty w branży nieruchomości komercyjnych

  • Bliską współpracę z ekspertami w branży

  • Realną możliwość nabycia nowych kompetencji

  • Umowę o pracę na pełen etat lub B2B

  • Szkolenia stanowiskowe

  • Pracę w miejscu, gdzie każdy pracownik jest ważny

  • Możliwość awansu

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Pakiet Multisport

Dane firmowe

Trebbi Polska Sp. z o.o.