Transtolbud - Piekutowski sp. z o.o. / Oferta z dnia: 12/11/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Robót Sanitarnych
Miejsce pracy: świętokrzyskie / Polska

Opis stanowiska

  • bezpośredni nadzór nad prowadzonymi pracami z zakresu instalacji sanitarnych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, Polskie Normy, System Zapewnienia Jakości;

  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP na budowie przez podległe firmy podwykonawcze;

  • koordynacja robót realizowanych przez podwykonawców;

  • odbiory i rozliczanie prac podwykonawców;

  • przygotowywania i kontrola realizacji harmonogramu prac przez podwykonawców;

  • nadzór nad dokumentacją techniczną i jej sprawdzenie pod kątem kompletności i zgodności z wymaganiami kontraktu, Polskimi Normami, i Ustawą Prawo Budowlane;

  • nadzór nad przygotowaniem dokumentacji powykonawczej z zakresu nadzorowanych prac;

  • bieżące rozwiązywania problemów realizacyjnych/technicznych/technologicznych realizowanych prac.

Miejsce pracy: Dębica (woj. podkarpackie) - zapewniamy zakwaterowanie

Wymagania

  • ukończone studia wyższe inżynierskie o profilu sanitarnym;

  • uprawnienia do kierowania robotami w specjalności instalacyjnej bez ograniczeń, w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych lub odpowiadające im ważne uprawnienia wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów uprawniające do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie instalacji cieplnych, wentylacyjnych oraz sieci i instalacji wodociągowych i kanalizacyjnych;

  • pięcioletnie doświadczenie zawodowe przy realizacji inwestycji z zakresu wskazanego powyżej;

  • wiedza z zakresu norm technicznych oraz przepisów prawa niezbędnych do realizacji robót;

  • dobra organizacja pracy, umiejętność planowania, inicjatywa i samodzielność;

  • znajomość programu AUTO-CAD, NORMA PRO oraz pakietu MS OFFICE;

  • dyspozycyjność i mobilność

Oferujemy

  • Odpowiedzialne stanowisko zapewniające rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych, również w drodze szkoleń i warsztatów;

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników;

  • Możliwość podniesienia kwalifikacji i rozwoju zawodowego;

  • Współpracę z profesjonalnym zespołem.

Dane firmowe

Transtolbud - Piekutowski sp. z o.o.