← Wstecz | Drukuj

Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 24/04/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Robotnik torowy​
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Będziesz odpowiadać za:

  • wykonywanie wszelkich robót budowlanych w ramach napraw głównych i modernizacji infrastruktury torowej,

  • wykonywanie torowych robót konserwacyjnych i utrzymaniowych tj.:

    • wymiana szyn i podkładów torowych,

    • wymiana rozjazdów i skrzyżowań torowych,

    • regulacje położenia torów w planie i profilu,

    • kontrola i naprawa zamocowań szyn do podkładów,

    • podbijanie torów w łukach i rozjazdach z użyciem ręcznych maszyn i urządzeń,

    • uzupełnianie i regulacja poziomu kruszyw w torowisku,

    • regulacje i naprawy zabudowy torowiska w przejazdach kołowych i przejściach dla pieszych,

    • konserwacje i naprawy zwrotnic oraz mechanizmów nastawczych zwrotnic,

  • utrzymanie roślinności w pasach torowisk,

  • utrzymanie torowisk w pełnej gotowości eksploatacyjnej w okresie zimowym,

  • wykonywanie robót transportowych tj.

    • załadunki i rozładunki szyn i innych materiałów torowych na środki transportu,

    • przewóz szyn i innych materiałów w miejsca prowadzenia robót torowych.

Wymagania

Czeka na Ciebie:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • praca w godzinach 6.00 – 14.00, 14:00 - 22:00, 22:00 – 6:00, od poniedziałku do niedzieli z zachowaniem tygodniowej normy czasu pracy,

  • pełne wdrożenie stanowiskowe oraz wsparcie przełożonych,

  • bilet na przejazdy całą warszawską komunikacją miejską za jedyną złotówkę rocznie dla Ciebie i Twoich dzieci oraz dofinansowanie do biletów w wysokości 50% dla osób spoza Warszawy,

  • możliwość wykupienia pakietu prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie i karnetu sportowego,

  • pakiet socjalny w tym m.in. dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego dla Ciebie i Twojej rodziny, możliwość otrzymania nisko oprocentowanej pożyczki na remont/zakup mieszkania,

  • podwyższone do 4% wpłaty do PPK,

  • inne benefity, jak np.: możliwość uzyskania dofinansowania do szkoleń i studiów, bezpłatny dostęp do nauka języka angielskiego i niemieckiego na platformie eTutor, konsultacje psychologiczne.

Oferujemy

A od Ciebie oczekujemy:

  • wykształcenia zasadniczego zawodowego technicznego (preferowane budowlane),

  • umiejętności obsługi urządzeń do wykonywania prac torowych takich jak: szlifierki, wiertarki,

  • umiejętności wykonywania drobnych prac brukarskich,

  • gotowości do podjęcia pracy w systemie III- zmianowym.

Mile widziane:

  • prawo jazdy kat. B, C+E (pow. 3,5 t) lub T,

  • uprawnienia zawodowe do obsługi: koparkoładowarki, ładowarki jednonaczyniowej,

  • uprawnienia do obsługi urządzeń transportu bliskiego,

  • pozwolenie na kierowanie tramwajem,

  • uprawnienia Sep E.

Dane firmowe

Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.