← Wstecz | Drukuj

Trakcja S.A. / Oferta z dnia: 18/03/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Budowy - roboty energetyczne
Miejsce pracy: Szczecin / zachodniopomorskie / Polska

Opis stanowiska

  • Organizacja i nadzór nad terminowością wykonywania prac budowlanych oraz dostaw materiałów.

  • Nadzorowanie i koordynowanie prac wykonawczych przez podwykonawców i siły własne.

  • Prowadzenie dokumentacji budowy.

  • Tworzenie harmonogramów realizacji robót oraz bieżąca kontrola wykonanych prac.

  • Analizowanie dokumentacji projektowej pod kątem możliwych optymalizacji.

  • Rozliczanie personelu, materiałów sprzętu oraz środków transportu.

  • Współpracę z przedstawicielami inwestora oraz z podwykonawcami.

  • Wsparcie i bezpośrednia współpraca z kierownictwem budowy.

Wymagania

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki - elektronika, elektrotechnika lub pokrewne)

  • Praktyczna znajomość programów MS Office, MS Project oraz AutoCad.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Umiejętność ustalania priorytetów i ich skutecznej realizacji.

  • Samodzielność, zaangażowanie oraz silna motywacja do pracy.

  • Umiejętność szybkiego uczenia się i bardzo dobra organizacja pracy.

  • Mile widziane: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.

  • Pracę przy inspirujących i różnorodnych projektach.

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy zgodnie z preferencjami pracownika.

  • Prywatna opieka medyczna z możliwością objęcia całej rodziny.

  • Szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (m.in. wczasy pod gruszą, bony okolicznościowe, dofinansowanie sportu i edukacji w ramach Kafeterii).

  • Szkolenia branżowe i współpraca z ekspertami.

  • Nagroda finansowa za polecenie pracownika w wysokości min. 1000 zł brutto.

Dane firmowe

Trakcja S.A.