← Wstecz | Drukuj

Trakcja S.A. / Oferta z dnia: 17/04/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Budowy
Miejsce pracy: Stargard / zachodniopomorskie / Polska

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zadań w zakresie wsparcia Kierowników robót w procesie produkcji.

  • Przygotowanie i archiwizacja zleceń na realizację badań laboratoryjnych i prac geodezyjnych w ramach Kontraktu.

  • Koordynacja i udział w tworzeniu dokumentacji odbiorowej Kontraktu.

  • Opracowywanie wniosków materiałowych.

  • Tworzenie raportów (dziennych, tygodniowych, miesięcznych), wymaganej dokumentacji i zestawień.

  • Współpraca z Inżynierem i Zamawiającym w zakresie materiałów, badań i dokumentacji odbiorowej.

  • Udział w procesie kontraktacji podwykonawców, usługodawców, dostawców.

  • Rozliczanie podwykonawców, usługodawców, dostawców.

Wymagania

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie bądź studenci ostatniego roku.

  • Doświadczenie w realizacji kontraktów budowlanych na stanowisku o zbliżonym charakterze zadań - preferowane.

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel.

  • Wiedza branżowa, znajomość procedur kontraktowych.

  • Umiejętność analitycznego myślenia.

  • Umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technologicznej.

  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy w zespole.

  • Samodzielność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków.

Oferujemy

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.

  • Pracę przy inspirujących i różnorodnych projektach.

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy zgodnie z preferencjami pracownika.

  • Prywatna opieka medyczna z możliwością objęcia całej rodziny.

  • Szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (m.in. wczasy pod gruszą, bony okolicznościowe, dofinansowanie sportu i edukacji w ramach Kafeterii).

  • Szkolenia branżowe i współpraca z ekspertami.

  • Nagroda finansowa za polecenie pracownika w wysokości min. 1000 zł brutto.

Dane firmowe

Trakcja S.A.