← Wstecz | Drukuj

TOTAL / Oferta z dnia: 03/12/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Elektryk
Miejsce pracy: Sosnowiec / śląskie / Polska

Opis stanowiska

W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:
Elektryk/elektromonter

Oferta nasza skierowana jest dla osób zarówno z doświadczeniem jak i tych którzy są gotowi do przyuczenia.

Opis stanowiska:

  • Budowa tras kablowych

  • Układanie kabli i przewodów wraz z podłączeniem

  • Montaż rozdzielni elektrycznych

  • Montaż opraw oświetleniowych

Wymagania

  •  Wykształcenie zawodowe zasadnicze lub średnie o kierunku elektryk

  •  Podstawowa znajomość rysunku technicznego oraz umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • Umiejętność pracy w zespole oraz rozwiązywania problemów

  • Mile widziane posiadanie uprawnienia SEP do 1kV

  • Mile widziane uprawnienia operatorów platform samojezdnych i podnośników koszowych

  • Prawo jazdy kategorii B oraz gotowość do pracy mobilnej

Dodatkowym atutem będzie:

  • - Doświadczenie w składaniu szaf elektrycznych

  • - Dyspozycyjność oraz gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy

  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia swoich kwalifikacji

  • Wynagrodzenie + premia adekwatne do umiejętności i kwalifikacji

Dane firmowe

TOTAL