← Wstecz | Drukuj

Tintschl Polska Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 25/06/2018

Stanowisko: Monter instalacji wodno-kanalizacyjnej / grzewczej
Miejsce pracy: Forchheim / / Niemcy

Opis stanowiska

Zadania:

  • montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych oraz grzewczych

  • obróbka, przycinanie rur, uszczelnianie połączeń gwintowych

  • montaż grzejników, wodomierzy, biały montaż

  • pozostałe prace pomocnicze

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe lub pokrewne lub/i

  • doświadczenie w pracach instalatorskich

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę za pośrednictwem niemieckiej agencji pracy tymczasowej

  • atrakcyjne stawki godzinowe, diety, mieszkanie opłacone przez pracodawcę

  • cotygodniowe zaliczki na konto polskie lub niemieckie

  • pomoc w sprawach formalnych i organizacyjnych w j. polskim

Dane firmowe

Tintschl Polska Sp. z o.o.