← Wstecz | Drukuj

TERMOEKOLOGIA Sp.z o.o. / Oferta z dnia: 29/11/2013

Stanowisko: Inżynier o specjalności sanitarnej w zakresie koordynacji i prowadzenia budów
Miejsce pracy: CałA Polska / podkarpackie / Polska

Opis stanowiska

  • Bieżące kierowanie przebiegiem i jakością prac przy realizacji Kontraktu;

  • Nadzór nad terminowością prac;

  • Nadzór nad dokumentacja techniczną oraz jakościową prowadzonych robót;

  • Prowadzenie dokumentacji budowy;

  • Współpraca z Koordynatorem Projektu i Kierownikiem Budowy, Podwykonawcami.

Wymagania

  • Wykształcenie budowlane;

  • Posiadanie uprawnień budowlanych wskazane lecz nie obligatoryjne;

  • Doświadczenie w realizacji inwestycji wskazane lecz nie obligatoryjne;

  • Mobilność / inwestycje prowadzone są na terenie całej Polski;

  • Znajomość branży budowlanej w zakresie instalacji systemów instalacji sanitarnych;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Znajomość obsługi komputera;

  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Współpracę z firmą z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Możliwości podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego;

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia.

Dane firmowe

TERMOEKOLOGIA Sp.z o.o.