← Wstecz | Drukuj

Tebodin Poland Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 31/10/2016

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Budowy (branża budowlana)
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

  • współpraca z członkami zespołu zarządzającego realizacją projektu (Inspektorami Nadzoru, Kierownikami Projektu) oraz firmami wykonawczymi

  • asystowanie w poszczególnych fazach realizacji projektu (np. udział w przygotowywaniu ofert, kontrolowaniu wykonywanych prac, odbiorach końcowych)

  • administracja dokumentacją budowy

  • udział w spotkaniach technicznych, przygotowanie notatek, pism, zestawień itp.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne w zakresie budownictwa

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • doświadczenie w pracy na budowie będzie dodatkowym atutem

  • znajomość AutoCAD, MS Office, mile widziana znajomość MS Project i programów do kosztorysowania

  • dyspozycyjność (gotowość do pracy w czasowym oddelegowaniu będzie dodatkowym atutem)

Oferujemy

  • współpracę na podstawie umowy zlecenia (wraz z możliwością jej przedłużenia w przypadku kolejnych projektów realizowanych przez firmę i zmiany na umowę o pracę)

  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie inżynierskiej i współpracy przy realizacji inwestycji o różnej skali i zróżnicowanej tematyce, a także na różnych etapach projektu

  • możliwość udziału w ciekawych projektach realizowanych dla znanych klientów oraz pracy w profesjonalnej strukturze organizacyjnej i w oparciu o wysokie standardy jakościowe

Dane firmowe

Tebodin Poland Sp. z o.o.