← Wstecz | Drukuj

Tebodin Poland Sp. z o. o. / Oferta z dnia: 19/02/2014

O firmie

Tebodin Poland jest firmą zajmującą się multi-dyscyplinarnym doradztwem projektowym, projektowaniem wielobranżowym oraz obsługą realizacji inwestycji komercyjnych, przemysłowych i infrastrukturalnych. Należymy do międzynarodowej grupy Tebodin Consultants & Engineers B.V., zatrudniającej ponad 4900 inżynierów w ponad 20 krajach świata, będącej częścią Bilfinger SE - międzynarodowej grupy z ponad 60.000 pracownikami na całym świecie.

Oferowana praca

Stanowisko: Inspektorzy Nadzoru
Miejsce pracy: Olsztyn / warmińsko-mazurskie / Polska
Branża: Projektowanie / Inżynieria

Opis stanowiska

- nadzorowanie i monitorowanie jakości oraz bezpieczeństwa wykonywania prac na budowie
- rozpoznawanie opóźnień i kontrola postępu prac w stosunku do założeń budowy
- podejmowanie decyzji i wdrażanie środków zaradczych w celu uzyskania wysokich standardów prac

Wymagania

- uprawnienia wykonawcze bez ograniczeń w danej branży
- doświadczenie w prowadzeniu/nadzorowaniu inwestycji budowlanych, jako kierownik robót lub inspektor nadzoru
- min. komunikatywna znajomość języka angielskiego
- dyspozycyjność w wymiarze min. 30 godz/tyg (Inspektor branży budowlanej), ok. 12-15 godz/tyg (inspektorzy branżowi)
- zorientowanie na wyniki i skuteczność w działaniu

Oferujemy

- współpracę na podstawie działalności gospodarczej, ewentualnie umowy cywilno-prawnej przy realizacji inwestycji na terenie Olsztyna na okres 1 roku – 02.2014 – 02.2015
- możliwość kontynuowania współpracy po zakończeniu projektu przy innych inwestycjach na terenie kraju (szczególnie Mazowsza lub północnej Polski)

Forma kontaktu

Jeśli zainteresowała Cie nasza oferta, zapraszamy do wysłania aplikacji
(CV powinno zawierać przykłady realizowanych projektów):

Na aplikacje czekamy do 5 marca 2014.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Nadesłanych ofert nie zwracamy.

Dane firmowe

Tebodin Poland Sp. z o. o.
Taśmowa 7, Budynek B
02-677 Warszawa
Email: rekrutacja@tebodin.pl