← Wstecz | Drukuj

Tebodin Poland Sp. z o. o. / Oferta z dnia: 16/01/2014

O firmie

Tebodin Poland to wiodąca firma zajmująca się multi-dyscyplinarnym doradztwem projektowym, projektowaniem wielobranżowym oraz obsługą realizacji inwestycji komercyjnych, przemysłowych i infrastrukturalnych. Tebodin Poland jest częścią międzynarodowej grupy Tebodin Consultants & Engineers B.V., która zatrudnia ponad 4000 inżynierów w ponad 20 krajach świata i należy do światowego koncernu Bilfinger.

Oferowana praca

Stanowisko: INSPEKTOR NADZORU SANITARNEGO
Nr ref.: 3/01/14
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska
Branża: Nieruchomości

Opis stanowiska

- nadzorowanie i monitorowanie jakości oraz bezpieczeństwa wykonywania prac na budowie z wykorzystaniem kompleksowego systemu zapewnienia jakości Tebodin
- rozpoznawanie opóźnień i kontrola postępu prac w stosunku do założeń budowy
- podejmowanie decyzji i wdrażanie środków zaradczych w celu uzyskania wysokich standardów prac
- przygotowanie raportów, dokumentacji, korespondencji dotyczących powierzonego zakresu obowiązków
- współpraca w zespole kierownika projektu i inspektorów nadzoru inwestorskiego

Wymagania

- uprawnienia wykonawcze bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych
- min. kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu/nadzorowaniu inwestycji budowlanych jako kierownik robót lub inspektor nadzoru
- doświadczenie w zakresie inwestycji przemysłowych jak i komercyjnych (budynki biurowe, centra handlowe itp.)
- umiejętność obsługi AutoCAD, MS Office i programów do kosztorysowania
- umiejętność wyceny robót budowlanych i symulacji kosztów
- umiejętność pracy w zespole
- dobrze rozwinięte umiejętności analityczne
- zorientowanie na wyniki i skuteczność w działaniu
- prawo jazdy kategorii B
- dyspozycyjność w pełnym wymiarze czasu pracy
- mobilność (chęć pracy przy projektach na terenie województwa dolnośląskiego, wielkopolskiego)

Oferujemy

- ciekawą pracę w międzynarodowej firmie
- możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych i brania udziału w złożonych, wielobranżowych projektach realizowanych dla renomowanych klientów
- możliwość pracy w profesjonalnej strukturze organizacyjnej i w oparciu o wysokie standardy jakościowe
- atrakcyjne warunki zatrudnienia wraz z szerokim pakietem socjalnym (karta sportowa, ubezpieczenie na życie, opieka medyczna)

Forma kontaktu

Zapraszamy do wysłania aplikacji:

Na aplikacje czekamy do 10 lutego 2014r.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Dane firmowe

Tebodin Poland Sp. z o. o.
Taśmowa 7, Budynek B
02-677 Warszawa
Email: rekrutacja@tebodin.pl