TBM TECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ / Oferta z dnia: 28/02/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik robót sanitarnych
Miejsce pracy: Pisz / warmińsko-mazurskie / Polska

Opis stanowiska

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe techniczne w zakresie instalacji sanitarnych

  • posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w zakresie sieci instalacji sanitarnych, urządzeń cieplnych, wodociągowych i kanalizacyjnych, wentylacyjnych gazowych (branżowe)

  • minimum 5 lata doświadczenia w kierowaniu robotami branży sanitarnej w tym min. CO, CT, wod-kan, wentylacja i klimatyzacja

  • znajomość MS Office szczególnie Word i Excel, AutoCAD, NORMA lub pochodny

  • zdolności organizacyjne, komunikatywność, sumienność, samodzielność

  • umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji

  • dobra organizacja i planowanie pracy własnej i podległego zespołu

  • dyspozycyjność do pracy w delegacji

  • czynne prawo jazdy kat. B

Wymagania

Zakres obowiązków:

  • koordynacja i nadzór nad wykonaniem robót w zakresie instalacji sanitarnych

  • wsparcie na etapie ofertowania

  • pilnowanie przestrzegania przepisów BHP na placu budowy

  • odbiór robót częściowych i odbiór końcowy

  • nadzór nad terminową i jakościową realizacją instalacji sanitarnych

  • koordynacja i bieżąca współpraca z kierownictwem budowy, inwestorem lub generalnym wykonawcą oraz dostawcami i podwykonawcami, oraz rozliczanie z postępów prac

  • zarządzanie zespołem pracowników

  • realizacja prac zgodnie z zapisami umów

  • terminowe tworzenie i przestrzeganie harmonogramu prac

  • analiza i rozliczanie kosztów prowadzonych kontraktów w ramach założonego budżetu

  • udział w realizacji zadań ofertowych, w tym: analiza dokumentacji przetargowej przygotowywanie wycen, optymalizacja kosztów, zbieranie ofert, przygotowywanie tabel porównawczych, opracowywanie propozycji rozwiązań alternatywnych

  • nadzór nad procesem realizacji w zakresie robót sanitarnych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną,

  • nadzorowanie i koordynowanie robót prowadzonych przez podwykonawców

  • rozwiązywanie problemów technicznych na budowie

  • przygotowywanie harmonogramu zakupów towarów i usług, opracowywanie strategii kontraktacji, przygotowanie i prowadzenie procesu negocjacji, weryfikacja ofert i ostateczna rekomendacja w zakresie wyboru dostawców lub wykonawców branży sanitarnej

  • weryfikowanie dokumentacji projektowej i zastosowanych rozwiązań; wybieranie optymalnego wariantu realizacji robót branży sanitarnej i uzgadnianie z zamawiającym lub projektantem zamiennych rozwiązań

  • opracowanie oraz sprawdzanie poprawności dokumentacji powykonawczej

  • opracowywanie dokumentów roszczeniowych w stosunku do zamawiającego i dostawców oraz ich przekazywanie

Oferujemy

Oferujemy:

  • przyjazną i nastawioną na współpracę atmosferę

  • stabilne zatrudnienie

  • udział w ciekawych i zróżnicowanych projektach

  • rodzaj zatrudnienia: kontrakt B2B, umowa o pracę

  • możliwość dalszego rozwoju i odbycia dodatkowych szkoleń

  • niezbędne narzędzia do pracy

Dane firmowe

TBM TECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ