TBM TECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ / Oferta z dnia: 28/02/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik budowy
Miejsce pracy: Pisz / warmińsko-mazurskie / Polska

Opis stanowiska

Miejscem pracy będzie również cały kraj w zależności od aktualnie prowadzonych budów

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie prac budowlanych

  • Planowanie i koordynacja prac na budowie

  • Zarządzanie personelem i podwykonawcami

  • Kontrolowanie jakości wykonania prac

  • Monitorowanie postępów robót oraz terminów realizacji

  • Sporządzanie harmonogramów i raportów z postępów prac

  • Zapewnienie zgodności z wymaganiami technicznymi i przepisami prawnymi

  • Realizacja inwestycji zgodnie z budżetem i harmonogramem

  • Współpraca z inżynierem budowlanym lub architektem

  • Rozwiązywanie problemów związanych z realizacją inwestycji

  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo na budowie

  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami i inspekcjami

  • Bezwzględne przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania

Nasze wymagania

  • Zakres wymagań na stanowisku Kierownik Budowy / Kierownik Robót:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub budowlane

  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży budowlanej

  • Umiejętność zarządzania zespołem pracowników

  • Znajomość przepisów prawa budowlanego i Prawa Zamówień Publicznych

  • Znajomość konstrukcji budowlanych oraz technologii budowy

  • Umiejętność planowania i organizacji pracy na budowie

  • Zdolność do podejmowania szybkich i trafnych decyzji w trudnych sytuacjach

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i w sytuacjach stresowych

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne porozumiewanie się

  • Umiejętność korzystania z programów komputerowych, w tym programów do zarządzania projektami budowlanymi oraz kosztorysowymi

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilne zatrudnienie

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Szkolenia i kursy

Benefity

  • Dofinansowanie zajęć sportowych

  • Prywatna opieka medyczna

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów

  • Elastyczny czas pracy

  • Spotkania integracyjne

  • Służbowy telefon do użytku prywatnego

  • Służbowy samochód do użytku prywatnego

  • Mieszkanie służbowe

Dane firmowe

TBM TECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ