← Wstecz | Drukuj

Syntea / Oferta z dnia: 17/05/2013

O firmie

Agencja Pośrednictwa Pracy Syntea SA (certyfikat Marszałka Województwa Lubelskiego o numerze 8967 ) dostarcza zarówno wykwalifikowanych pracowników przedsiębiorcom w kraju i za granicą, jak również oferuje pomoc indywidualnym Klientom w zdobyciu satysfakcjonującego zatrudnienia. Jako strategiczny partner Instytutu VCC, Syntea wspiera rozwój nowego modelu szkoleń i certyfikacji kompetencji zawodowych VCC (Vocational Competence Certificate), który jest uznawany i doceniany przez międzynarodowych pracodawców, stanowiąc jednocześnie gwarancję zatrudnienia na terenie całej Europy.
Działając na rynku edukacyjnym od 2003 roku firma przeszkoliła 45 000 osób, wydała 50 000 certyfikatów, a blisko 700 osób skorzystało z oferowanych przez firmę staży i praktyk, co umożliwiło im zdobycie pracy zgodnej z uzyskanymi kwalifikacjami.

Oferowana praca

Stanowisko: praca spawacz - Niemcy
Nr ref.: SP/01/2013
Miejsce pracy: zagranica / Niemcy
Branża: Praca fizyczna

Opis stanowiska

Wykonywanie prac spawalniczych dla pracodawcy niemieckiego. Zakres prac zgodny z posiadanymi uprawnieniami kandydata.

Wymagania

• Udokumentowane doświadczenie w zawodzie lub posiadanie certyfikatu VCC potwierdzającego kompetencje zawodowe.
• Aktualne certyfikaty spawalnicze.
• Znajomość języka niemieckiego na poziomie średniozaawansowanym (poświadczona egzaminem VCC) lub gotowość do udziału w kursie języka branżowego w standardzie VCC.

Oferujemy

• Umowę o pracę wraz ze wszystkimi składkami.
• Atrakcyjne wynagrodzenie: 7,64 – 14 EUR/godzina.
• Dzienne diety w wysokości 30-45 EUR.
• Opiekę ubezpieczeniową.

Syntea zapewnia kandydatom możliwość udziału w kursach zawodowych oraz językowych, prowadzonych w standardzie VCC. Posiadanie certyfikatu VCC jest gwarancją zatrudnienia przez pracodawcę niemieckiego.
Najbliższe szkolenie: czerwiec 2013

Forma kontaktu

Oferta dotyczy pracy za granicą. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim na adres mailowy: agencjapracy@syntea.pl

Dane firmowe

Syntea
Wojciechowska
20-704 Lublin
Email: agencjapracy@syntea.pl