← Wstecz | Drukuj

SWP Construction / Oferta z dnia: 19/01/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Asystent Projektanta Konstrukcji Budowlanych
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

  • Wykonywanie rysunków zbrojeniowych konstrukcji żelbetowych

  • Wykonywanie rysunków szalunkowych (modelowanie w programie Revit) konstrukcji budowlanych (nie znasz Revita – nie martw się – wszystkiego się tu nauczysz)

  • Wykonywanie obliczeń statycznych konstrukcji (nie wykonywałeś / aś nigdy obliczeń konstrukcji – nie martw się – jeśli chcesz poświęcić swój czas na naukę, wszystkiego Cię nauczymy)

  • Bezpośredni kontakt z architektami, instalatorami itd.

Wymagania

  • Wykształcenie min. inżynierskie techniczne, specjalizacja: inżynieria budowlana, konstrukcje budowlane

  • Dobra znajomość AutoCAD

  • Znajomość programów Soficad lub Allplan - będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość programów BIM (Revit, Tekla) - będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość języków (niemiecki, angielski)-  będzie dodatkowym atutem

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za realizowane działania

  • Umiejętność pracy zespołowej, dokładność, sumienność

Oferujemy

  • Pracę w kameralnej i rodzinnej atmosferze

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do kwalifikacji, wiedzy i doświadczenia zawodowego kandydata

  • Możliwość stałego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji pośród inżynierów z wieloletnim doświadczeniem

Dane firmowe

SWP Construction