← Wstecz | Drukuj

Strokol DPPersonalberatung / Oferta z dnia: 23/04/2016

O firmie

Biuro inżynieryjno-projektowe, które zostało założone w roku 1990. Jesteśmy wiarygodnym partnerem dla architektów, agencji rządowych, deweloperów i firm budowlanych. Wykonywane projekty to: budynki użyteczności publicznej, w szczególności budynki mieszkalne.

Stanowisko: Asystent Projektanta Konstrukcji Budowlanych - Konstruktor
Nr ref.: DE2016/NEMETSCHEK 22
Miejsce pracy: Kassel / zagranica / Niemcy
Branża: Architektura

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Niemcy/ Kassel
Region: Niemcy/ Umowa o prace

Samodzielne tworzenie, projektowanie planów szalunkowych i planów zbrojeniowych / planów warsztatowych oraz planów prac montażowych na podstawie obliczeń statycznych w CAD Nemetschek Allplan

Wymagania

•Wykształcenie średnie albo wyższe techniczne, kierunek budownictwo, specjalność konstrukcje budowlane i inżynierskie/ budowa mostów (albo podobne)
•Doświadczenia przy projektowaniu konstrukcji budowlanych / żelbetowych / stalowych
•Minimum 1-2 lata doświadczenie w wykonywanie planów szalunkowych i zbrojeniowych
•Znajomość języka niemieckiego w stopniu A2 lub B1
•W zależnosci od postępów w j. niemieckim, możliwość przejścia w samodzielne projektowanie-obliczenie
•Mile widziana jest podstawowa znajomość NEMETSCHEK ALLPLAN

Oferujemy

•Stałą pracę (umowa o pracę, 6 miesiecy okres próbny) w firmie z przyjazna atmosferę i uczciwymi warunkami pracy•Wsparcie inżynieryjne w zespole
•Możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji oraz nauki programu Nemetschek Allplan
•Koszty przejazdu i noclegu na rozmowę pokrywa pracodawca
•Wsparcie konsultanta przed i podczas rozmowy kwalifikacyjnej
•Wsparcie ze strony pracodawcy przy znalezieniem zakwaterowania oraz przy wszelkich formalnościach związanych z rozpoczęciem pracy na terenie Niemiec

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w formie dokladnego CV (szczegółowy opis wykonywanych zadań i projektów) na adres E-Mail: info@strokol.de

Nasz Konsultant to Pani Monika Strokol, która z chęcią odpowie na wszelkie pytania.

Strokol Deutsch-Polnische Personalberatung

53604 Bad Honnef
Telefon: 0049 (0) 2224 187-4091
www.strokol.de

Dane firmowe

Strokol DPPersonalberatung
In der Eichas
Email: kontakt@strokol.de