← Wstecz | Drukuj

Strokol DPPersonalberatung / Oferta z dnia: 10/05/2017

O firmie

Doradztwo personalne.

Oferowana praca

Stanowisko: Asystent projektanta: Konstrukcje żelbetowe
Nr ref.: DE2017/FRankfurt/Nemetschek
Miejsce pracy: Frankfurt Nad Menem / zagranica / Niemcy
Branża: Architektura

Opis stanowiska

-Wykonywać będziesz plany warsztatowe konstrukcji żelbetowych (3D) na podstawie danych, wytycznych w programie Nemetschek Allplan
-Samodzielne analizowanie i rozwiązywanie zagadnień oraz problemów konstrukcyjnych
-Telefoniczna komunikacja z klientem/korespondencja mailowa (w zależności od znajomości j. niemieckiego)
-Koordynacja prac i komunikacja z firma projektowa w Polsce
-Współpraca w zespole 5 Inżynierów

Wymagania

-Wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe w zakresie budownictwa
-Min. 3-letnie doświadczenie w tworzenie planów w zakresie konstrukcji budowlanych żelbetowych
-Bardzo dobra znajomość programów CAD i chęć nauki programu Nemetschek Allplan
-Dobra znajomość języka niemieckiego (B1)

Oferujemy

-Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie o strukturze rodzinnej (umowę o pracę na czas nieokreslony)
-Wsparcie inżynieryjne w zespole
-Możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji, nauki języka niemieckiego oraz nauki programu Nemetschek Allplan
-Przyjazną atmosferę pracy
-Wsparcie konsultanta podczas rozmowy kwalifikacyjnej w Niemczech
-Zwrot kosztów dojazdu na rozmowę kwalifikacyjna
Wsparcie  pracodawcy przy znalezieniem zakwaterowania

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w formie dokldnego CV na nasz adres e-mail: info@strokol.de

Nasz Konsultant to Pani Monika Strokol, która z chęcią odpowie na wszelkie pytania osobiście.

Strokol Deutsch-Polnische Personalberatung
Rheinwerkallee 2
53227 Bonn
Telefon:  0049 - 228 299/ 745-95
www.strokol.de

Dane firmowe

Strokol DPPersonalberatung
Rheinwerkalle 2
53227 Bonn
Email: kontakt@strokol.de