← Wstecz | Drukuj

Strokol DPPersonalberatung / Oferta z dnia: 10/05/2017

O firmie

Doradztwo persoanle w branzy projektow-konstrukcyjnej.

Stanowisko: Asystent projektanta: Konstrukcje prefabrykowane
Nr ref.: DE2017/TYROL
Miejsce pracy: TYROL / zagranica / WłOchy
Branża: Architektura

Opis stanowiska

Na początku oczekiwać cię będzie dwutygodniowy staż/wprowadzenie w produkcji oraz trzy tygodnie okresu szkolenia na placu budowy, abyś mógł poznać prezes produkcyjny i montażowy.

-Tworzenie planów szalunkowych elementów prefabrykowanych
-Tworzenie planów zbrojeniowych elementów prefabrykowanych (deskowanie oraz zbrojenie)
-Tworzenie planów złożeniowych/montażowych
-Wykonywać będziesz plany warsztatowe konstrukcji prefabrykowanych na podstawie danych, wytycznych w programie 3D
-Samodzielne analizowanie i rozwiązywanie zagadnień oraz problemów konstrukcyjnych jak i wykonywanie zmian
-Koordynacja terminów
-Współpraca w grupie 15-osobowej kreślarzy/konstruktorów oraz z głównym Projektantem, 2 Architektami, 3 Kierownikami budowy
-Komunikacja na zewnątrz z innymi biurami projektowymi

Wymagania

-Wykształcenie średnie albo wyższe techniczne, kierunek budownictwo, specjalność konstrukcje budowlane i inżynierskie/ budowa mostów lub podobne
-Umiejętność samodzielnego tworzenia konstrukcji budowlanych żelbetowych lub prefabrykowanych w środowisku AutoCAD 3D
-Pierwsze doświadczenie zawodowe w wykonywaniu planów szalunkowych /lub  zbrojeniowych. Z checią damy pierwszą szansę absolwentom
-Znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym B1 i chęć do dalszej nauki lub znajomość j. włoskiego na poziomie B2
-Zainteresowania do uprawiania sportów zimowych, wspinaczek górskich

Oferujemy

-Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie (umowę o pracę na czas nieokreślony) oraz przyjazną atmosferę pracy w atrakcyjnym miejscu u podnoża Alp w regionie niemieckojęzycznym
-Wsparcie inżynieryjne w zespole
-Nowoczesne warunki pracy
-Możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji, nauki języka niemieckiego
-Koszty przejazdu i noclegu na rozmowę pokrywa pracodawca
-Wsparcie polskojęzycznego konsultanta przed i podczas rozmowy kwalifikacyjnej
-Wsparcie ze strony pracodawcy przy znalezieniem zakwaterowania oraz przy wszelkich formalnościach związanych z rozpoczęciem pracy na terenie Włoch

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w formie CV na nasz adres E-Mail:info@strokol.de

Nasz Konsultant to Pani Monika Strokol, która z chęcią odpowie na wszelkie pytania osobiście.

Strokol Deutsch-Polnische Personalberatung
Rheinwerkallee 2
53227 Bonn
Telefon:  0049 - 228 299/ 745-95
www.strokol.de

Dane firmowe

Strokol DPPersonalberatung
Rheinwerkalle 2
53227 Bonn
Email: kontakt@strokol.de